Водія скандального рейсу “Ужгород-Чернівці” оштрафували ще за одне порушення

2 червня інспекторами Відділу державного нагляду (контролю) в Закарпатській області ДСБТ проведено рейдову перевірку, в результаті якої у водія автобуса, що здійснює перевезення по маршруту Ужгород-Чернівці, виявили нові порушення.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що водій автобуса Ужгород-Чернівці довів до сліз та вигнав із салону юну пасажирку із електронним квитком. Як повідомив начальник Відділу державного нагляду в Закарпатській області у Укртрансбезпеки, Олександр Копитчак, інспекторами під час рейдової перевірки у водія автобуса Ужгород-Чернівці було виявлено відсутність необхідних документів, а саме тахокарт за контрольований період, в результаті чого на перевізника було складено акт за ч.1 абз.11 ст. 60 Закону України “Про автомобільний транспорт “, відповідальність за дане порушення є у вигляді адміністративно-господарського штрафу у розмірі 19200 гривень. Матеріали передано до Відділу Укртрансбезпеки для розгляду справи за місцем реєстрації перевізника.

Зазначимо, що на водія скандального рейсу Василя Клюси, який вигнав з автобуса дівчину з електронним квитком, подали скаргу та вимагають його покарати.

Схожі новини