Прозорість та відкритість: очільник Боздоського парку Євген Молнар ламає стереотипи роботи комунальних підприємств. ВІДЕО

Молодий та сучасний підприємець Євген Молнар, який працював відкрито роками – ламає стереотипи роботи комунальних підприємств. Про це розповідає місцеве видання Ungvar info.

Уже у перший тиждень призначення на посаді директора Боздоського парку Євген Молнар пообіцяв, що наступні кроки в реалізації проєктів, котрі стосуватимуться даного комунального підприємства – будуть відкритими та прозорими, з діалогом із населенням та запропонованими конструктивними варіантами покращення якості відпочинку у парку.

Як молодий та сучасний підприємець він пропонує відкинути у бік старі звички посадовців, коли, до прикладу, придбані за захмарні ціни лавиці, насправді купляли за безцінь, а 90% націнки привласнювали собі. У такий спосіб намагатиметься зруйнувати бар’єр недовіри зі сторони містян, який був побудований за часів попередніх керівників.

Зачинені двері та недоступність в минулому…

Євген Молнар готовий зустрітися з ужгородцями в будь-якому місці у парку, щоб обговорити пропозиції щодо розвитку Боздоського парку.

— Ми всі тут відпочиваємо, цей парк належить місцевим жителям і тільки ми будемо планувати разом, що тут повинно бути, як і коли. Дякую всім за підтримку. Буду вдячний за конструктивний діалог та співпрацю, – зазначив посадовець.

Схожі новини