Популізм під час війни, або як закарпатське видання ловить “хайп” на закупівлі дронів

Станом на 1 березня 23 мільйони 631 тисячу 640 гривень перераховано на придбання дронів цьогоріч із бюджету Ужгородської міської територіальної громади.

Саме ці кошти отримали сім військових частин, які звернулися до міської ради із відповідними запитами. Однак видання “Закарпаття онлайн” власником якого є Олег Диба – у час війни намагається нагадати про себе викруючи реальні факти та займаючись відвертим популізмом, відвертою брехнею та маніпулювання думкою населення під час війни.

Зараз чи не кожен закарпатець донатить на армію, а Ужгородська міськрада спільно з депутатським корпусом виділяє величезну суму на закупівлю дронів військовим, і в той же час Закарпаття онлайн вважає, що може облити брудом ужгородську громаду з популістичними гаслами, не зробивши напевно жодного донату на закупівлю дронів. Окрім того у статті видання дозволяє собі називати депутатів, які консолідувались заради перемоги України – прихильниками “руського міра”.

Що це як не розпал ворожнечі у без того нелегкий для країни час.

Повертаючись до теми, після виділення коштів військовим частинам, вони самі на місці вирішать, які дрони які потрібні та в якій кількості.

Зі свого боку Ужгородська міська рада й у подальшому реагуватиме на звернення військових та надаватиме за можливості фінансову допомогу у той час, як видання такого “рівня” розпалюватиме ворожнечу в регіоні?

Схожі новини