Нові деталі інциденту у Боздоському парку з травмованими дітками: відомо, хто винен

Учорашня подія у Боздоському парку, де на одній з локацій обірвався трос і 16 дітей впали з 1.5 метрової висоти — сколихнула інтернет-мережу. Інцидент активно обговорювався в Фейсбуці, люди почали шукати винних у недбалості. І тут стали відомими нові деталі.
Згодом в одному із дописів у фейсбуці Zakpost побачив цікавий допис небайдужого закарпатця в якому він опублікував фото документу, в якому вказані особи, хто підписав дозвіл на встановлення, розміщення та функціонування цього атракціону, (канатної дороги), де постраждали дітки.


На ньому вказано ряд чиновників, які підписували цей договір ну і звичайно передує на цьому документі Анатолій Ковальський. Це прізвище колишнього директора Боздоського та Підзамкового парків. Саме ним було надано дозвіл на функціонування цього атракціону терміном на 10 років.


Цікаво чи були надані всі дозвільні документи самим підприємцем і чи правомірно Ковальський і його спільники підписали договір та дозвіл на встановлення атракціону.
Також в соцмережах повідомляють, що Ковальський після того, як його ганебно зняли з посади директора парку після гучних кримінальних справ стосовно відмивання державних коштів, “мертвих душ” в комунальних підприємствах через які вони здали мільйонних збитків державі під час війни – Ковальський пішов працювати радником Ужгородського міського голови Богдана Андрієва.


Невже такі особи повинні займати дані посади? І скільки ще Богдан Андріїв буде покривати цих крадіїв, які роками деребанять бюджетні кошти тим паче коли в Україні йде повномасштабна війна з росією?
У коментарі до вчорашньої події також сказано, що Андріїв є спільником Ковальського, тож вони разом несуть відповідальність за те, що сталося вчора у Боздоському парку. Саме на них лежить ця відповідальність, які підписали рішення на встановлення цього атракціону.
У свою чергу звертаємось до правоохоронних органів, аби ті провели перевірку щодо діяльності екс-керівника Боздоському парку, адже ця безвідповідальність збоку Анатолія Ковальського і призвела до вчорашньої надзвичайної події.

Схожі новини