ФЛАУ відреагувала на сепаратиста Олега Коноваленка, а чи відреагує Федерація боксу щодо віце-президента Михайла Данила

Як ми писали раніше голова Закарпатської федерації легкої атлетики у спортивній формі “RUSSIA” висловився за відокремлення Закарпаття. На цей заклик Федерація легкої атлетики України відреагувала негайним звільненням Олега Коноваленка з посади, накладенням дисциплінарного штрафу та засудженням його дій, що є правильним рішенням враховуючи, що на вулиці йде повномасштабна війна.

Читайте також: Двоє екс-міліціонерів у Закарпатті розхитують ситуацію, а один з них виступає за відокремлення регіону від України. ВІДЕО

УФЛУ адекватно відреагувала на проблему. А чи відреагує у свою чергу Федерація боксу України на їх віце-президента Михайла Данила (ліворуч на головному фото на червоній площі у Москві)

Віце-президент федерації боксу України Михайло Данило з Ужгорода із 2019 року фігурує у кримінальній справі по замовленню вбивства начальника Управління захисту економіки Андрія Іванківа та перебуває у даний час під слідством і домашнім арештом.

Читайте також: Підозрюваним у замаху на вбивство Андрія Іванківа в Ужгороді обрали запобіжний захід

Колишній правоохоронець і бандит за свою міліцейську каденцію брав участь у багатьох підпалах людей, катуванні, контрабанді, вбивстві, бандитських розборках, шантажах та багато іншого. В Ужгороді добре знають шо це за людина! Про нього зібрано матеріали на цілі томи. Ось до прикладу відео затримання цієї особи.

Читайте також: Ужгородського бандита Данила суд залишив під вартою через причетність до замаху на життя правоохоронця

Хіба так повинен виглядати віце-президент Федерації боксу України?

До речі спільником Михайла Данила зараз є Олександр Голик (на фото праворуч). Це один із мордоворотів, котрий здійснює: підпали, вимагання та викрадання людей.

Ця особа також здійснювала організацію та залучення людей у так звані “добровольчі” батальйони спрямовані на ймовірне захоплення влади на Закарпатті та її повалення.

Також Голик зараз є лідером одного із угрупувань, які здійснюють переправлення “ухилянтів” через кордон та зароблять на цьому від 5 000 євро за одну особу.

Наразі є інформація, що ці чоловіки закордон не потрапляють, а їх просто “кидають” на кошти.

А ось те саме відео, яке викликало резонанс у суспільстві та привернуло увагу відповідних спецслужб. Згодом його було видалено, а справу закрито. Однак нашому виданню вдалося отримати оригінал від одного із очевидців.

Уже у відкритому просторі вони не бояться публікувати та закликати людей вступати у їх сепаратистські “батальйони”.

Схожі новини