ФЛАУ відреагувала на сепаратиста Олега Коноваленка, а чи відреагує Федерація боксу щодо віце-президента Михайла Данила?

Учора в мережі було оприлюднено відео, на якому президент федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко «підписує наказ» про відʼєднання Закарпаття. Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів громадський активіст Павло Федака. Також він зазначив у дописі, що початком повномасштабного вторгнення рф у лютому 2022 року відбувся ідеологічний розкол у середовищі топових спортсменів, які тренувалися на базі спорткомплексу «Фанат» і які не сприймали проросійські погляди власника спортзакладу Коноваленка. Кого мав на увазі Павло Федака? Чому він не називає імена та прізвища людей, які залишилися вірними сепаратиським поглядам Коноваленка? Можливо одна з цих людей про які замовчує Павло Федака – це Михайло Данило? 

Читайте також: Двоє екс-міліціонерів у Закарпатті розхитують ситуацію, а один з них виступає за відокремлення регіону від України. ВІДЕО

Віце-президент федерації боксу України Михайло Данило з Ужгорода із 2019 року фігурує у кримінальній справі по замовленню вбивства начальника Управління захисту економіки Андрія Іванківа та перебуває у даний час під слідством і домашнім арештом.

Читайте також: Підозрюваним у замаху на вбивство Андрія Іванківа в Ужгороді обрали запобіжний захід

Колишній правоохоронець і бандит за свою міліцейську каденцію брав участь у багатьох підпалах, катуванні, контрабанді, вбивстві, бандитських розборках, шантажах та багато іншого. В Ужгороді добре знають шо це за людина! Про нього зібрано матеріали на цілі томи. Ось до прикладу відео затримання цієї особи.

Читайте також: Ужгородського бандита Данила суд залишив під вартою через причетність до замаху на життя правоохоронця

Хіба так повинен виглядати віце-президент Федерації боксу України?

До речі спільником Михайла Данила зараз є Олександр Голик (на фото праворуч). Це один із мордоворотів, котрий здійснює: підпали, вимагання та викрадання людей.

Ця особа також здійснювала організацію та залучення людей у так звані “добровольчі” батальйони спрямовані на ймовірне захоплення влади на Закарпатті та її повалення?

Також Голик зараз є лідером одного із угрупувань, які здійснюють переправлення “ухилянтів” через кордон та зароблять на цьому від 5 000 євро за одну особу.

Наразі є інформація, що ці чоловіки закордон не потрапляють, а їх просто “кидають” на кошти.

А ось те саме відео, яке викликало резонанс у суспільстві та привернуло увагу відповідних спецслужб. Згодом його було видалено, а справу закрито. Однак нашому виданню вдалося отримати оригінал від одного із очевидців.

Уже у відкритому просторі вони не бояться публікувати та закликати людей вступати у їх сепаратистські “батальйони”.

Схожі новини