Керівника-корупціонера Боздоського парку звільнено з посади

17 січня 2024 року розпорядженням Ужгородського міського голови Богдана Андріїва за угодою сторін було звільнено з посади директора КП “Парк культури та відпочинку “Під замком” (Боздоський парк) Анатолія Ковальського, який за матеріалами кримінального провадження (ч. 3 ст. 368 Кримінального Кодексу України) фігурував у справі в отриманні хабаря 12 жовтня 2023 року його заступником Дмитром Свиридою.

До речі останньому пощастило менше, адже він ймовірно виступав у якості посередника отримання крайнього хабаря в розмірі 4000 доларів за встановлення комерційних атракціонів на території центрального міського парку без оформлення відповідних дозвільних документів та сплати податків до бюджету громади. За це екс-заступнику загрожує від 5 до 10 років тюрми.

Також раніше журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі повідомляв, що під час обшуків СБУ у Анатолія Ковальського знайшли велику суму готівки в євро, доларах та гривнях.

Хто ж очолить посаду директора Боздоського парку у такий складний час? Це повинен бути управлінець з великим досвідом за плечима та гарним менеджером, який добре керуватиме всіма процесами. Адже бути керівником парку розваг під час війни – задача не з простих.

Схожі новини