Журналісти написали про Микиту, Чорнія та Балогу із Мелкумян

Матеріал взято із всеукраїнського джерела – унгвар.Інфо.

Говоримо фактами і робимо журналістські розстеження. Сьогодні вкрай важливо показувати інформацію обширно.

Мета, щоб наше суспільство знало більше і змогло зробити власну діагностику про події, які відбуваються в Ужгороді. Тож сьогодні фокус уваги належить змінам в Ужгородській міській раді, зокрема кадровим. Новий секретар Ужгородської міської ради.

Якщо вникати у кадрові зміни міста, то видно, що тут не має жодних політичних амбіцій чи заміни представника однієї політичної сили на іншу. Адже і екс-секретар Ужгородської міськради Арсен Мелкумян та нинішній секретар міськради Ігор Чорній виходять із однієї політичної сили – ПП “Слуга Народу”.

Це означає, що зміни відбулися через неякісну роботу екс-секретаря. Більшість депутатів міста говорять, що Арсен Мелкумян не впорався із власними прямими обов’язками секретаря. Більше, окремі депутати говорять, що він, навіть, і не розумів повноважень секретаря Ужгородської міської рали. Депутат від “ЄС” Володимир Білонка на своїй публічній сторінці написав допис про роботу екс-секретаря міської ради. Висновок – низька кваліфікація і не розуміння елементарних речей.

Окрім того Віталій Глагола, журналіст та міський депутат, оприлюднив заяву Мелкумяна про звільнення. Там екс-секретар допустив граматичні помилки.Також у вузьких журналістських колах говорять, що Арсен Мелкумян часто не міг прокоментувати ту чи іншу подію, плутався у думках. А статус секретаря Ужгородської міської ради – є важливим для функціонування роботи Ужгорода, – кажуть місцеві політологи.

Більш розлогий коментар політолога щодо цього ми оприлюднимо згодом, наші журналісти готують його. Повернемося до екс-секретаря міської ради.

Оприлюднюємо наступні тези не для паклюження репутаційної складової Арсена Мелкумяна. Ми константуємо факти: Арсен Мелкумян добровільно написав заяву про припинення своїх повноважень із посади секретаря Ужгородської міської ради. Тож, напевно, десь і депутат розумів “нульові” шанси утриматися на цій посаді. Нагадаємо, Арсен Менкумян пропрацював секретарем міської ради Ужгорода – рік.
Про Ужгород і політичний хайп. Тут не обійшлося без участі Балог.


Але, як то кажуть, чудо обговорюється три дні. Тут так і сталося. Спекуляції клану Балог щодо теми із змінами в Ужгородській міській раді набули розголосу рівно у вузьких колах Мукачева. Не вдалося розхитати на цей раз ситуацію і показати не дієвість голови ОВА Віктора Микити. Нібито останній не може вберегти спокійну політичну ситуацію у Закарпатській області. А тим більше, у часи війни. Балоги використовуючи свої ЗМІ писали про те, що Віктор Микита не може розібратися з політиками. Тобто, що в Ужгороді триває боротьба політичних сил. Напевно, не догледіли балогівські ЗМІ інформацію про те, що старий і новий секретар із однієї політичної сили “Слуга Народу”. Окрім цілилися вони і туди “плюсанули” і політичну силу “Рідне Закарпаття”, нібито вони найбільше провокують різні маніпулятивні речі. І хочуть захопити владу. Проте ще раз підтвердилося, що слова Балог залишилися рентабельними лише для вузької мукачівської аудиторії. За словами депутатів різного рівня саме Віктор Микита, голова Закарпатської ОВА, виконує якісну роботу. Він тримає під контролем безпекову і політичну ситуацію, а саме щоб у міській раді та у райрадах не було політичних розбіжностей. Адже не один раз Микита виступав про те, що нас повинна об’єднувати одна мета і сьогодні ми всі працюємо заради Миру в Україні. Більше того депутати із різних фракцій і міста і області, коментують, що завдяки Віктору Микиті є виважена співпраця між політичними партіями. Це передує хороший показник клопіткої роботи для закарпатців і не тільки.

У голови Закарпатської ОДА є вміння балансувати між політичними партіями. Напевно, і у центральному офісі Президента Володимира Зеленського це помічають. Адже саме його кандидатуру погодили на посаду Палати регіонів Конгресу регіональних влад при Президентові України. Тому власні амбіції, конкуренцію політичних сил та зловживання обраними статусами й владними кабінетами це не припустимо. Про це говорять у Віктора Микити.

А ми стежимо за подальшим розвитком подій. Із наших інсайдерських джерел відомо, що наступні кроки будуть стосуватися заступників міського голови Богдана Андріїва. Начебто відбудеться заміна. Нам відомі і прізвища майбутніх потенційних кандидатів. Говорять у закритих кабінетах про Євгена Плавайка, обласного депутата від Рідного Закарпаття. Також йдеться і про Івана Дурана, депутата від “Батьківщини”. Хто зна, що буде далі?

Але, при цих змінах облич робота міської ради функціонує і приймаються важливі рішення задля ужгородців та гостей міста. Якщо ви володієте інформацією про якісь незрозумілі речі пишіть до нас. Ми зробимо журналістке розслідування і покажемо реальну картину. Варто завжди пам’ятати, що ми обираємо владу, а не вона нас.


Схожі новини