Про Мукачево, депортацію і Балог

«Становлять небезпеку для ЄС»: Івана і Павла Балог депортували з Євросоюзу. Про це пише і телеграм-канал ужгородського депутата та журналіста Віталія Глаголи. Молодшим братам Віктора Балоги заборонили в’їзд до ЄС на п’ять років

Про це повідомляє фб-спільнота PcknNews – першоджерело.

Як стало відомо, у четвер вночі в одному з готелів Праги поліція навідалася до номера, в якому перебували два молодші брати Віктора Балоги – Іван та Павло. Їх було затримано та відправлено до відділку поліції, де їм було повідомлено про депортацію з ЄС на п’ять років.

Також поліція визначила терміни для добровільного покинення території ЄС. Нагадаємо, що 15 лютого цього року ЄС депортував нардепа Віктора Балогу та його сина, мера Мукачева Андрія Балогу через загрозу внутрішній безпеці країн спільноти.

Нардепу наразі заборонений в’їзд до ЄС. А тепер черга дійшла і до його братів. Найбільш вірогідні причини депортації – це, власне, родинні звʼязки з Віктором Балогою та спільний контрабандний бізнес із нещодавно затриманим у Дебрецені VIP контрабандистом сигарет, екс-митником Йосипом Шаркаді. Про факт таких зв’язків преса вже повідомляла з посиланням на угорські джерела. Так в серпні 2022-го вантажний літак з ОАЕ, в якому ніби-то мали бути автомобільні запчастини, приземлився в Дебрецені. Після огляду перевантаженого у польські фури товару, замість автозапчастин угорці виявили 23 мільйона цигарок. Відтак Шаркадія було затримано, а слідство повʼязало його з Балогами.

Інформацію про депортацію Івана та Павла Балог вже підтвердили різні джерела в Консульстві Угорщини в Ужгороді та політичних колах Закарпаття.

Схожі новини