Зеленський: Цей день ми використали по максимуму, щоб наблизити поразку терористів

Президент Володимир Зеленський заявив, що тоді як Росія використала 1 червня для чергових обстрілів українських міст, Україна наближала її поразку і відповідальність на світовій арені.

Джерело: Володимир Зеленський у вечірньому зверненнісайт президента

Пряма мова: “Сьогодні в нашій державі, як і в багатьох інших країнах, відзначається День захисту дітей. Але й у цей день держава-терорист забрала життя української дитини. Але й у цей день Росія обстрілювала наші міста – від Харкова до Херсона, від Києва до Донбасу.

Але й цей день ми використали по максимуму, щоб наблизити поразку терористів. І цей день став часом, коли ми наближаємо відповідальність Росії – кожного вбивці, кожного терориста”.

Деталі: Зеленський нагадав, що з самого ранку українська делегація працювала у Молдові на саміті Європейської політичної спільноти.

За словами президента, “зараз тут – центр політичних дискусій на нашому континенті”.

Пряма мова: “Були дуже важливі переговори. Президентка Молдови та президент Франції, премʼєр Великої Британії та президентка Єврокомісії, президент Румунії та премʼєр Португалії, премʼєр Албанії та премʼєр Північної Македонії, премʼєр Італії, премʼєр Іспанії, президент Швейцарії, премʼєр Чехії, президент Азербайджану, канцлер Німеччини.

Був і розширений формат із представниками Нідерландів, Данії, Швеції, Британії, Польщі, Бельгії. І, звичайно, – зустрічі на полях саміту та спільне засідання всіх учасників та учасниць саміту…

Схожі новини

Залишити коментар