Вася Стасьо з Ужгорода розвиває власний бренд

Вася Стасьо – молодий іміджевий хлопець, який активно розвиває свій бренд VSTASKO в Ужгороді. Сьогодні хлопця можна побачити в одному з салонів обласного центру Закарпаття та за лаштунками фотокамер. Про медійне життя – згодом. Вася розповів нашим журналістам, що сьогодні із групою медійників працює над потужним ресурсним джерелом.

“За підписаним контрактом я не можу розголошувати про майбутній проєкт. Єдине, що можу публічно заявити, що це все буде дуже гаряче. І найкрутіше з Україною у серці”.

– Давайте поговоримо про Твій бренд?

VSTASKO: “Працюю у сфері краси, моди та новизни близько двох років. Якщо говорити про мій статус, то я ТОП-майстер з фарбування волосся за бразильською технікою. Це дуже класна історія. І мої клієнтки після фарбування відчувають себе, навіть, по-іншому. Я не люблю багато говорити, тому от кілька моїх робіт.

Пряма мова від стиліста:

“Сьогодні розвиваюсь, а саме масштабую свої уміння та досвід у бюті-сфері і працюю виключно за новими тенденціями фарбування жіночого волосся. Люблю дарувати красу. Адже волосся для будь-якої дівчини – це візитна картка. Зачіска має завжди бути доглянутою. Все, що мені потрібно, то це Ваша довіра, а далі справа за мною. Коли до мене приходить клієнтка на фарбування, то я намагаюся розкривати у ній щось її, ексклюзивне через зачіску. Це не просто пофарбувати, щоб ліквідувати недоліки, до прикладу, сідину. Для мене це робота від серця. Головна ціль показати своїм клієнткам, які вони можуть бути яскравими. І я зараз неголослівний чи самовпевнений, я це зроблю якнайкраще. Мій сленг: “Розкрию у тобі Ідеал”.

– Ти дуже стильно виглядаєш, хто Тобі збирає Твій образ?

“Дякую. Моя душа, серце. Я дуже чітко відчуваю смак всередині і можу його ідеалізувати зовні. Люблю все, що пов’язано із модою. Ви бачили останні спічі від Dior і статусних брендів. Та це просто вау. Зараз працюю над створенням дещо унікальних речей. Хочеться створити від себе модний-лук для українських тенденцій. Але, сьогодні – це плани й праця, тотальна робота. Коли залишиться кілька кроків зробимо ще одне інтерв’ю. Я люблю ділитися з людьми своїми напрацюваннями. Адже я чітко відчуваю, що мені потрібно комунікувати із аудиторією, бо саме зворотний зв’язок мій мотиватор”.

– Чи ти займався колись у модельній школі? Бо твої фотографіії:

“Я не маю ніякого досвіду у професійних фотозйомках чи співпраці у цих напрямках. Я естет у душі й люблю працювати над удосконаленням всього. Я можу кілька годин у голові прокручувати різні образи. Вдома компонувати одяг. Люблю дуже імпровізувати. Це не пишеться на словах”.

– Що таке бренд VSTASKO?

“Бренд, який переплітається із переломним моментом у житті. Коли у країні війна, а ти ростеш як професіонал, бо розумієш, що твоя країна заслуговує, щоб ти робив просто унікальні речі. Це дуже суттєва глибина. Але, якщо говорити приземлено, то мій брендований спіч сьогодні про те, що успіх починається із зачіски та світлих думок. Щоб отримати будь-який результат, ти повинен/повинна поважати себе. А як ти поважаєш себе? Якщо думати глибоко, то це елементарно у твоїй голові і на твоїй голові повинен панувати лад. Все дуже просто. Я вмію бачити більше і я точно створю гарний імідж, який покращить внутрішній стан людини. А наповнення – це головне”.

Схожі новини

Залишити коментар