Віктор Микита з’явився на фотосвітлині у нардепа Тищенка

Микола Тищенко продовжує гучно афішувати тему лісу і те, що на Закарпатті масштабуються незаконні дії у лісовій системі. За його тезами, він і група невідомих осіб зупиняють незаконну вирубку деревини у Закарпатській області, повідомляє Ungvar.info.

Усі нічні рейди Тищенка сьогодні перевіряє місцева поліція.

Однак у дописі нардепа Тищенка з’явилася спільна фотографія з Віктором Микитою, головою обласної адміністрації. За рейтингами Віктор Микита посідає одне з перших облич, яке викликає довіру у закарпатців. Навідміну від впізнаваності Тищенка і його дій. Саме Микола Тищенко разом із командою займався поширенням бруду попередника Микити Анатолія Полоскова. Він перевіряв хід робіт “Великого Будівництва” у одній із лікарень Закарпаття (Берегово). Також Тищенко нещодавно оприлюднював матеріал про Кличка, міського голови Києва, і облаштування пунктів Незламності у столиці.

Сьогодні – це закарпатський ліс і підрив бізнесу. Це зупинка економіки у часи війни. Тищенко і його команда розкручує спекуляції і маніпулює не перевіреними фактами. Жодного перевіреного джерела від народного депутата України не має.

Яка ж роль цієї людини для суспільства сьогодні? І питання чому Микита і команда, обласні депутати із головою Володимиром Чубірком не підіймають тему незаконних рубок лісу, якщо проблема стоїть настільки гостро. Чи можливо це замовчування проблеми від місцевої влади? Чи це розкрутка чергових інтриг Тищенка? Адже обидві ланки влади Закарпаття на своїх річних звітах перед закарпатцями, ні одного слова не згадали про цю проблему. Питання: чому це роблять столичні нардепи?

Яка роль і знову питання для чого вони це роблять наразі? Коли центральна влада пише про ймовірність повного блекауту. Коли країна втрачає щодня сотні військових. Коли через негоду місто над Ужем пливе.

Хто ж курує ці дії? Чому тему лісу піднято саме сьогодні? Чому стільки часу ця тема була закритою?

За словами Миколи Тищенка, він і група досі невідкритих облич, звучала тільки цифра 300 людей, разом із головою облдержадміністрації Микитою спільно відпрацьовують механізм боротьби з незаконним обігом деревини. Про що йдеться? Які напрацювання вже є? Сьогодні Віктор Микита кожен свій крок звітує на сторінці у фейсбуці. Там голова Закарпатської ОДА пише про свою роботу і роботу команди. Тож чекаємо інформацію від спільної роботи із Тищенком у лісовій сфері Микити.

Схожі новини

Залишити коментар