В Ужгороді відбувся професійний майстер-клас для майстрів із інших регіонів

Україна із новими обличчями. Інформаційна робота у часи війни – це вагомий внесок у формування країни загалом. Журналісти розповідають аудиторії  про молодих творчих людей. Серед них звучить модний бренд – VSTASKO.

Профільний спікеро моди Василь Стасьо провів майстер-клас для колег із Харкова, Маріуполя, Миколаєва та Києва у стильній студії цілої мережі салонів Pied-de-Poule (Ужгород).

Я два роки практикую та вдосконалюю бразильську техніку. Сьогодні був радий поділитися із своїми знаннями з прекрасними фахівцями. Я задоволений результатом. Хочу й надалі ділитися знаннями з людьми, які прагнуть розвиватися у “бюті” сфері. Щодо себе, то постійно підвищую свою кваліфікацію та вже незабаром відкрию новий етап у розвитку своєї особистості для суспільства. Думаю буде цікаво”.

Мирослава Глюдза разом із Діаною Фуско на власні очі побачили як працює VSTASKO. Медіагрупа взяла майстер-відгук від учасниці тренінгу.

Ярослава:

“Класно, коли ти маєш можливість побачити живу практику. VSTASKO дуже харизматично й вишукано працює. Він як риба у воді у обраній професії. Ефект покраски волосся – вау. Хотілося б більше бачити таких професіоналів, бо це що вони дають – це безцінний досвід“.

Міла, партнерка мережі салонів Pied-de-Poule, розповіла, що за такими молодими фахівцями, як VSTASKO, стоїть майбутнє у Fashion-індустрії.

Мені приємно бачити таких талановитих майстерів в Ужгороді. У нашому салоні працює майже 30 майстрів у різних напрямках. І я як власниця салону в Ужгороді хочу, щоб цей модний проєкт розвивався і поповнювався такими талантами людьми у сфері краси і моди. Сьогодні – його досвід і його навички для нашого родинного колективу – це подарунок. Ужгород та і вся Україна, загалом продовжує розвиватися і незважаючи на війну, ми йдемо у ногу з часом і демонструємо всьому світу нашу єдність та те, що ми відстоюємо мир для кожного”.

За словами Міли, мережа салонів Pied-de-Poule (Ужгород) за квартал сплатила понад 150 тисяч гривень податків у Закарпатську область.

“Ми щасливі, бо працюємо”, – з таким меседжем виступив колектив одного з модних салонів Закарпаття.

VSTASKO дякує керівництву та майстрам за приділений час.

“Сьогодні ділитися навиками з іншими – це великий фідбек від професії, яка дарує шалений розвиток. Мій розвиток – це ще один крок до перемоги України! Дякую ЗС України та всім структурам, які стоять за Мир”. Ми будемо працювати і показувати сильний результат для країни”, – тезував стиліст.

Модель – Дана із Харкова.

Візаж- Валерія Ісіченко.

“Моє зображення у дзеркалі ідеальне”, – враження від переселенки-моделі.

Після її перевтілення від молодого стиліста дівчині запропонували прорекламувати український бренд.

Схожі новини

Залишити коментар