Переправникам “ухилянтів”, які промишляли на Закарпатті, загрожує до 9 років в’язниці

Справу щодо ділків, які влаштували “бізнес” на незаконному переправленні чоловіків призовного віку до Словаччини, правоохоронці передали до суду.

Двох закарпатців та харків’янина, які організували схему переправлення через кордон чоловіків призовного віку, затримали в квітні на Ужгородщині.

В пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури зазначають, що організував “бізнес на ухилянтах” 47-річний мешканець Ужгородщини разом з двома поплічниками мешканцями Закарпаття та Харківщини.

За даними слідства, харків’янин займався пошуком клієнтів, далі ж обвинувачені знаходили для них місця тимчасового розміщення та перевозили до прикордонних територій, надаючи вказівки щодо подальшого руху в бік Словаччини поза офіційними пунктами пропуску.

Загалом відомо про три спроби організації чоловіками незаконного перетину кордону, за що вони одержали грошову винагороду на загальну суму 20 500 доларів США.

Дії зловмисників слідство кваліфікувало за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України, тобто Незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене організованою групою осіб, а справу правоохоронці передали до суду.

Якщо провину чоловіків доведуть, то їм може загрожувати до 9 років позбавлення волі.

Схожі новини

Залишити коментар