“Приготувати їжу нема де”: частина жителів Іршавщини майже тиждень живе без газу

Ще минулого понеділка, 22 серпня, у селі Кушниця через шквальний вітер сталася аварія. Тут дерево впало на газопровід середнього тиску.

Наслідки швидко ліквідували, а от газопровід потребує капітального ремонту. Тож 2551 дворогосподарство та ще 51 побутово-комунальний об’єкт у селах Кушниця, Лисичово, Бронька та Суха вже шосту добу залишаються без газопостачання.

Спочатку завершити ремонтні роботи планували до п’ятниці, 26 серпня, а от тепер обіцяють відновити газ у понеділок, 29-го.

Місцеві кажуть, що якби не ця аварія, то й газопровід не ремонтували б. Ситуація в населених пунктах через тривалу відсутність газу вкрай напружена.

Газопровід вже був у дуже плачевному стані. Закарпатгаз про нього забув, а якби не було цієї аварії, то його б точно ніхто не й відремонтував”, – розповідає Голосу Карпат житель Кушниці Михайло .

Обіцяли відновити газ у п’ятницю, тепер кажуть – у понеділок. А в понеділок що скажуть, у середу?! У нас електричної плитки нема, приготувати їжу нема де… На гарячу воду – газова колонка, то й вода у нас тепер лише холодна”, – ділиться Іванна із Сухої.

Схожі новини

Залишити коментар