Українцям, які зараз перебувають у Польщі продовжать термін дії закордонних паспортів: коли і куди звертатися

Відновити закордонні паспорти українців можна завдяки виїзному прийому, організованому співробітниками Консульського відділу Посольства України в Республіці Польща.

Про це повідомляє TODAY.UA.

Українцям, які зараз перебувають у Польщі та не мають можливості поки повернутися додому, продовжать термін дії закордонних паспортів, а також нададуть інші консульські послуги, які зазвичай можна отримати лише на батьківщині.

Про це стало відомо із повідомлення українського посольства у Польщі.

Виїзний прийом, що відбудеться у Лодзинському воєводстві, намічено на четвер, 25 серпня. Прийом відбудеться за такою адресою: вул. Тувіма (ul.Tuwima), 17A м. Лодзь. Він триватиме з 10:30 до 17:00.

Організатори прийомів зазначають, що він проходитиме без попереднього запису, в порядку “живої черги”.

Під час прийому українці зможуть отримати важливі консульські послуги

  • Зокрема, громадянам, у яких спливає або минув термін дії закордонного паспорта, можна буде його продовжити. Дорослим продовжують термін його дії до 5 років, дітям – до 4.
  • Можна також внести відомості про дитину віком до 16 років у паспорт одного з її батьків.
  • Українським біженцям, які опинились у Польщі лише за внутрішнім паспортом (паперовим у вигляді книжечки), в якому немає записів латиницею, оформлять Свідоцтво про підтвердження особи. У цьому свідоцтві персональні дані біженця будуть вказані українською і польською мовами.
  • Крім того, під час прийому можна буде подати документи на оформлення українського громадянства за народженням.

Схожі новини

Залишити коментар