В Ужгороді до Дня Незалежності робили “Фото патріота” (ФОТО)

Благодійну акцію “Фото патріота” провели в Ужгороді на набережній Незалежності. Там розмістили намет із фотозоною, де фотограф робив світлини охочим.

Зроблені фото організатори — представники громадської організації “Рух підтримки закарпатських військових” — опублікують у Facebook на сторінці з назвою “Фото патріота”. Зібрані гроші спрямують на допомогу армії.

“Завжди у День Незалежності ми робимо фото патріота, просто у День Незалежності ми одягаємо вишиванки, чи якісь патріотичні елементи. Для нашого хлопчика — це перше фото патріота, тому ми вирішили зробити таке гарне сімейне фото. Це і фото напам’ять, і благодійність. Мені здається, таким чином приємніше робити благодійні внески”, — розповіла ужгородка Світлана Бурмей.

Ян Галевський вперше з дружиною та сином зробили фото патріота.

“Ми не робили, декілька разів хотіли зробити. Хотіли підтримати ЗСУ, зробити мінімальний внесок, а також зробити собі класні аватарки. Потрохи люди звикають до війни, тому треба нагадувати, що війна триває, що ми підтримуємо наших військових, що ми за них, що ми тримаємо кулаки”.

Акцію “Фото патріота цього року провели напередодні дня Незалежності, — каже фотограф Євген Кудрявцев.

“У нас заборонені масові заходи 24 серпня, тому вирішили провести акцію на вихідних. Ми таку акцію проводимо з 2014 року по кілька разів у рік: у День вишиванки, у День Прапора та День Незалежності, коли були фестивалі, то теж робили таку акцію”.

Схожі новини

Залишити коментар