В Ужгороді відбудеться фестиваль «Кіно сусідів»: представлять картини з Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії

В Ужгороді відбудеться кінофестиваль «Кіно сусідів», де покажуть повний та короткий метр із Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії, повідомила пресслужба заходу.

У програмі заплановано показ стрічок «Син Саула» («Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою, 2016), «Масарик» (Лауреат Берлінале 2017), «Хай дужче горить» (Берлінале 2022, секція «Панорама»), короткий метр від партнерів — фестивалів Friss Hús (Угорщина), Żubroffka (Польща) та Fest Anča (Словаччина) та інші.

Подію організовує команда KyivMusicFilm та Kyiv International Short Film Festival. Фестиваль відбудеться 1-4 вересня. Покази фільмів пройдуть у Театрі Ляльок Бавка та просто неба. Розклад можна подивитись на сайті фестивалю.

«У час війни усі ми усвідомили цінність справжнього добросусідства — не лише на побутовому рівні, а й на рівні держав. Коли ті, хто розділяє з тобою кордон, об’єднуються заради допомоги та боротьби зі спільним ворогом так, наче кордонів не існує, а є лише обов’язок – залишатись людьми та не кидати в біді», — розповіли засновники «Кіно сусідів».

Вхід на всі події фестивалю — вільний. Водночас рганізатори закликають робити благодійні внески на потреби Збройних сил України.

Схожі новини

Залишити коментар