“36% дорослого населення Закарпаття вакцинувалися від COVID-19”, — епідеміологиня Вікторія Тимчик

39,7% дорослого населення Закарпаття вакцинувалися від COVID-19 однією дозою, 36% — двома. Про це на брифінгу 16 серпня повідомила головна епідеміологиня області Вікторія Тимчик.

За її словами, загалом медики виконали 762 556 тисяч щеплень, з них 52 316 – за час дії воєнного стану.

“Зараз населення активізувалося, і в серпні імунізувалися 4 664 особи, що більше ніж за весь липень. Тоді в середньому за тиждень щепилося 800-900 людей, а за минулий тиждень серпня ввели 2 920 доз вакцини. Найактивніше імунізація триває в Ужгородському та Мукачівському районах, нижчі показники демонструють Тячівський і Берегівський”, — розповіла Вікторія Тимчик.

За її словами, упродовж останнього місяця кількість тижневих випадків захворювання на COVID-19 в області зросла в шість разів.

“Загалом від початку пандемії в області зареєстрували 118 048 позитивних результатів тестувань на COVID-19, серед них 8 329 – у дітей”, — повідомила епідеміологиня.

За словами Вікторії Тимчик, найближчим часом в області зявиться нова однодозна вакцина проти коронавірусу — Janssen. Для того, щоб щепитися нею, необхідно звернутися до сімейного лікаря, записатися, аби медичні працівники могли правильно спланувати й замовити необхідну кількість препаратів.

 

Схожі новини

Залишити коментар