В Ужгороді дітей від 5 до 12 років запрошують на безкоштовні творчі заняття

В Ужгороді на безкоштовні заняття до дітей ВПО та жителів міста у рамках проекту «СпівДія заради Дітей» завітали поліцейські.

Діти познайомилися з її представницями полції, поспілкувалися про особливості цієї роботи та подарували авторські патріотичні малюнки. Інспекторки розповіли про складні завдання, які вони щоденно виконують, а також навчили важливим правилам безпеки. Окрім цього, кожна дитина відчула себе супергероєм, примірявши на собі спеціальне захисне спорядження. Але, без сумніву, найбільше емоцій малеча отримала, почувши звуки сирени поліцейського автомобіля, який приїхав на заняття спеціально до неї. «Немов у мультику!» – поділилися враженнями діти.

«СпівДія заради Дітей» – це безпечний простір, де дитина отримує психоемоційну підтримку через програму неформальної освіти: творчі заняття, рухливу та пізнавальну діяльність, взаємодію з іншими дітьми та дорослими. Учасниками занять є діти від 5 до 12 років.

Це довготривалий проект, який реалізується командою благодійного фонду «СпівДія» за підтримки ЮНІСЕФ та Міністерства молоді та спорту України. Щоб не пропустити новини проекту про безкоштовні заходи для дітей, варто підписатися на телеграм-канал за посиланням – https://t.me/kidsuzhgorod .

Долучити дитину до занять можливо за ФОРМОЮ РЕЄСТРАЦІЇ – https://cutt.ly/nJGy2Xf .

Схожі новини

Залишити коментар