На Рахівщині місцеві жителі спільно з переселенцями організували толоку

На Рахівщині переселенці долучились до толоки. Прибирання відбулося у селі Богдан. Місцеві жителі спільно з переселенцями організували толоку, повідомляє Карпатський об’єктив.

Богданська ТГ стала прихистком для багатьох українців, які приїхали рятуючись від війни. Спільне прибирання села стала чудовою нагодою познайомитись між собою та зблизитись. Це була особлива толока. Раніше на прибирання збиралися працівники шкіл, садочків, сільських рад, а зараз зібралися місцеві жителі та запросили переселенців. Відгукнулося багато охочих, на прибирання прийшли 36 осіб.

Учасники чистили береги вдовж річки, з обох сторін.

“Ми розчищаємо берег річки, щоб береги мала красивий вигляд, ми вдячні, та раді що можемо хоть щось допомогти для села, яке дало нам прихисток”, – каже Саша.

Участь у прибиранні взяли люди з Київщини, Харківщини, Миколаївщини. Люди мали заняття і трохи відволіклися від негативних новин. Зібрали багато мішків зі сміттям, які один з учасників одразу повантажити на причеп машини та вивезли на звалище.

Завдяки усім учасників заходу, які дружньо та старанно очищали забруднені території, довкілля навкруги стало чистим, та радує око місцевих жителів.

Схожі новини

Залишити коментар