У НПП «Синевир» для всіх охочих переселенців проводять екскурсії

З початку російської агресії в НПП «Синевир» знайшли свій прихисток багато людей із сіл та міст України, що опинилися під вогнем та окупацією ворога і змушені були залишити свої домівки через війну. Всі вони приїхали з різних регіонів України і багато з них тут вперше, інформує  Національний природний парк “Синевир”.

Спільні подорожі, екскурсії об’єднують людей. За таких обставин легко можна знайти друзів, однодумців, з якими цікаво і корисно можна провести час. Саме з такою метою співробітники НПП «Синевир» для всіх охочих переселенців організували екскурсії до Реабілітаційного центру бурих ведмедів та Синевирського озера, де всі мали змогу дізнатися багато цікавого про наш край.

У РЦБВ відвідувачі мали можливість на власні очі побачити найбільших хижаків України, спостерігати за їх поведінкою та дізнатися чимало цікавої інформації про їх життя. З великим захопленням всі дорослі і діти спостерігали за поведінкою тварин. Цікаві моменти, багато вражень, емоцій – змусило кожного посміхнутись і підняти собі настрій.

Також відвідали переселенці і перлину Українських Карпат – Синевирське озеро. Пройшовшись стежкою довкола озера, всі мали можливість не тільки насолодитись красивими краєвидами, але й відчути цілюще повітря ялинкового лісу.

Схожі новини

Залишити коментар