Ужгородці пишуть пости про недобросовісних арендарів й просять владу реагувати

Днями у соціальній мережі фейсбук з’явилося кілька дописів про аренду житла та наживання на чужій біді.

До прикладу, мешканець Ужгорода Леонід Мельников написав про сім’ю рієлторів, які брали від людей по 2 тисячі гривень за день проживання. І це один із прикладів проявів мародерства у такі тяжкі часи для всієї країни.

Чоловік закликав усі відповідні служби реагувати і не допустити, щоб Закарпаття прославилося на всю країну у таких нечесних іграх.

Дослівно Мельников:

“Мародерство у чистому вигляді в Ужгороді. Де реакція поліції, прокуратури й сбу? Злість мене бере от цього усього! Люди там лишаються без житла, втрачають рідних через цю війну прокляту війну. Приїжджають за захистом до нас, а деякі наживаються на чужій біді. І де реакція від організацій? Як захистити переселенців від таких недобросовісних рієлторів. Так, через таких деяких, як от ці сім’я підприємців-рієлторів нас закарпатців сприймають у всьому світі як сволочів, які заробляють на чужій біді.  Люди реагуйте якось, бо то не ок, щоб про всіх закарпатців так думали у такі тяжкі часи. У нас стільки людей викладуються й допомагають, а от такі кадри все….! Хай всі бачать таких людей. Я б на їх місці публічно вибачився перед тими переселенцями”.

Окрім цього чоловік запостив фотоскрін із фотографіями орендарів та вказав як змінилися суми на аренди квартир у часи війни, яку розпочала росія проти України та українців.

Схожі новини

Залишити коментар