В Ужгороді прикордонники тренувалися, як протидіяти терористам (ФОТО)

В Ужгороді впродовж трьох днів прикордонники Чопського загону тренувалися протидіяти проявам терористичного та диверсійного характеру.

Разом зі співробітниками Служби безпеки України і Національної гвардії військовослужбовці взяли участь у тренуванні в рамках підготовки до проведення командно-штабного та тактико-спеціального навчань на антитерористичну тематику.

За легендою, службою авіаційної безпеки на території аеропорту «Ужгород» було помічено групу невідомих, які мають при собі вибухівку та мають намір вчинити терористичний акт. Завданням прикордонників було не допустити їх виходу з території міжнародного пункту пропуску “Ужгород- авіа” та незаконного перетину кордону ймовірними терористами.

З цїєю метою прикордонники перекрили ділянку держрубежу силами резервів від найближчих підрозділів та управління загону.

Злагодженими діями, спільно з військовослужбовцями Національної гвардії України, умовних терористів було виявлено та затримано, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Схожі новини

Залишити коментар