В Ужгороді продовжує розвиватися бандитська група під гаслом приватної охоронної структури (фото, відео)

В Ужгороді продовжується розвиватися бандитська діяльність, однак на цей раз вже під символікою приватної охоронної фірми “Легіон”.

Вчора, 29 липня, в Телеграм-каналі Безпечне місто Ужгород, місцева жителька Ольга звернулася за допомогою до правоохоронців стосовно перекриття охоронцями фірми “Легіон” їй виїзду з двора вулиці Собранецька ,16а.

Перекрили мені із дітьми дорогу,щоб я до ранку не могла виїхати зі своєї території.
Єнокян Карен Вачаганович зі спілки вірмен Закарпаття, Фегер Еріка Степанівна та Фегер Беата Юріївна.
Допоможіть,будь ласка!!!

На фото видно, що працівники служби охорони “Легіон” підперли свій автомобіль камінням, перекривши виїзд жінці.

Жінка зауважила, що поліцію викликала ще  у 18:20, однак протягом 20 хвилин ніхто так і не приїхав.

Однак навіть після  того, як правоохоронці приїхали, за словами постраждалої, вони їй не допомогли:

Нічого ви не можете. Ніяка ви не безпека. Дуже шкода. Ці бритоголові не випускають мене

На запитання учасників групи Безпечне місто Ужгород що сталося, чому жінку не випускають, вона відповіла, що від неї хочуть відібрати її землю силою

Погрожував розправою я написала на нього заяву у поліцію але не знаю про реакцію – додала жінка.

Постраждала також написала, що Єнокян Карен проїзжав тут уже тричі і сміявся, подобається йому те, за що заплатив охороні.

Жінка з відчаю та через бездіяльність поліції почала благати звернути увагу на її проблему місцевих журналістів та активістів

Тільки через дві години поліцейські повезли жінку у відділок писати заяву, однак її автомобіль так і залишився на тому самому місці, заблокований охоронцями “Легіону”.

Так, постраждала в сльозах навіть з відділку поліції продовжувала скаржитися на правоохоронців, які працівників охоронної фірми навіть не допитували.

Поки жінка була у відділку, охоронці просто втекли з місця події, звільнивши проїзд для її автомобіля.

Тільки о дев’ятій годині жінка вийшла з відділку поліції.

Однак на цьому проблеми для неї не закінчилися, адже охоронці чекали, поки вона за машиною приїде, щоб знов перешкодити виїхати.

Вже о 23:00 поліцейські визволили автомобіль жінки з-під варти “Легіону”.

Жінка пояснила причину конфлікту, який стався через будівництво на вулиці Собранецькій:

Маю усі дозвільні документи, Моя реконструкція проводиться в межах моєї зем.ділянки із “соблюдением” усіх ДБН, відступів, тощо.
І це бісить Єнокяна Карена,новоспеченого із суботи сусіда, тому вибрав інші методи боротьби зі мною,погрожуючи.
Викликав купу своїх експертів і землемірів,які йому підтвердили,що у мене збережені межі.

Анатолій Щербей зліва
Зліва Михайло Данило, справа Анаталій Щербей

Зауважимо, що дані молодики, які знаходяться “під крилом” відомого на Закарпатті бандита Михайла Данила, що відбуває свій термін в столичному СІЗО через причетність до замаху на життя правоохоронця, тепер працюють у вже зазначеній охоронній структурі Ужгорода.  Нагадаємо, що у 2017 році такого собі громадянина Щербея Анатолія спіймали по гарячих слідах із знаряддям підпалуТоді його закрили в ІТТ і відпустили під заставу в 40 тис грн. Підпалив він автомобіль племіннику колишнього губернатора Закарпатської області Ледиди Олексадра — Ледіді Віктору.

Вже під прикриттям охоронців, дані особи продовжують залякувати людей. Зауважимо, що поліцейські довго не реагували на благання постраждалої жінки допомогти їй. Їхня бездіяльність вразила багатьох учасників Телеграм-каналу  Безпечне місто Ужгород.

Звертаємось до правоохоронних органів перевірити даних осіб та їхню причетність до угрупування Михайла Данила. Відомо, що ці люди здійснювали злочини, підпали, напади на людей, викрадення і мають кримінальне минуле, а також судимості. Останній факт взагалі не дозволяє даним особам працювати в охоронних структурах. Саме тому ретельна перевірка минулого даних осіб просто необхідна.

Схожі новини

Залишити коментар