В Ужгороді запускали повітряних зміїв

З 25 по 26 липня 2020 року, в Ужгороді пройшов перший Чемпіонат Закарпатської області з кайт-флаїнґу

 

Участь у змаганнях взяли 19 спортсменів з чотирьох районів області та самого обласного центру.

В умовах адаптивного карантину захід відбувався без глядачів. А виступи учасників були максимально розведені у часі для уникнення скупчень. Головною суддею змагань виступила Альона Компанієць, керівниця і співзасновниця Української Асоціації Повітряних Зміїв, Чемпіонка Світу – 2018 з м. Херсон. До суддівської колегії першості Закарпаття також увійшли Антон Григор’єв зі Львова, співзасновник Асоціацїі, член Збірної України з кайт-флаїнґу 2018–2020 та Крістіна Свердель з Херсона, співзасновниця Асоціації, чемпіонка Херсонської області з кайт-флаїнґу серед молоді – 2020.

Регіональний Чемпіонат було повністю організовано Українською Асоціацією Повітряних Зміїв у форматі, розробленому Павлом Шмулевичем, капітаном Збірної України з кайт-флаїнґу, Чемпіоном Світу. Кайт-флаїнґ, як молодий для України вид спорту, розвивається Асоціацією у комбінованому китайсько-німецькому форматі при підтримці закордонних партнерів, зокрема, Міжнародної федерації повітряних зміїв (Китай).

П’ять кайт-флаєрів стали чемпіонами області та призерами змагань. Ввечері, 26-го липня, виступи закінчилися видовищним нічним кайт-флаїнґом з використанням ілюмінованих повітряних зміїв.

Усі переможці отримали кваліфікацію для участі у першому в історії Чемпіонаті України з кайт-флаїнґу 2020, який запланований на 6-22 серпня 2020 р. на більш ніж десяти локаціях в Херсонській, Миколаївській та Дніпропетровській областях і буде приурочений до Дня Незалежності. Призери національних змагань отримають титули Чемпіона України з кайт-флаїнґу у відповідних категоріях та будуть запрошені до Збірної України з кайт-флаїнґу 2021.

Кайт – повітряний змій, выдповыдно, кайт-флаїнґ – спорт, запуск і керування повітряним змієм.

Схожі новини

Залишити коментар