Ужгородські патрульні посилюють превентивні заходи щодо недопущення знущання над дикими птахами на одній із водойм міста

Напередодні у соцмережі Фейсбук  https://cutt.ly/Dstatoq набув розголосу випадок, який трапився на так званих “Чорних озерах” в районі вулиці Гвардійської. У дописі небайдужої громадянки йшлося про те, що до лебедів, які мешкають на цій водоймі, регулярно навідуються підлітки та намагаються травмувати птахів. Жінка вчергове застала дітей на тому, що вони намагалися засилити мотузку на шиї лебедів.

Нагадаємо, що за жорстоке поводження з тваринами передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність. Відповідно до закону, такі дії визначаються як “знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, що завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі”.

Врахувавши усі дані, патрульні поліцейські посилили заходи щодо недопущення жорстокого поводження з тваринами. Щодня, неодноразово інспектори моніторять ситуацію та навідуються на цю локацію з метою виявлення порушників.

Патрульна поліція звертається до громадян! Якщо ви стали свідком знущання над тваринами, одразу телефонуйте на спецлінію 102.

Шановні батьки! Пояснюйте дітям неприпустимість вчинення жорстоких або хуліганських дій щодо тварин, закликають в поліції Закарпаття.

 

Схожі новини

Залишити коментар