В Пилипці відкрили мультифункціональний спортивний майданчик

Про це повідомив Василь Готра в соціальній мережі фейсбук

Сьогодні відкрили новенький мультифункціональний спортивний майданчик, збудований «з нуля» у Пилипці, на якому тепер кожен може повноцінно тренуватися.

Це знакова подія для всіх нас. Адже кожен крок, який ми робимо на шляху розвитку фізичної культури і спорту, – це внесок в здоров’я наших дітей, майбутнє країни. Спорт – кузня характеру й волі.

Упевнений, новий спортивний майданчик стане додатковим ефективним інструментом розвитку молоді. Хочу побажати, щоб на цьому майданчику ніколи не було порожньо. Щоб сюди приходили всі, хто хоче бути здоровим, і успішним! Сподіваюся, що новий майданчик дозволить дітям розвинути їх фізичні здібності і поповнити скарбничку яскравих спортивних перемог.

А про спортивні досягнення верховинців знають далеко за межами області.

Щиро вдячний за співпрацю справжніх патріотів Владислав Рущак, Serhij Serhij, Marianka Hrendzha, Василь Щур, Shynkariuk Igor, Миша Василевский, Микола Блищак, Анна Козак, Ivan Havryl , які допомогти у реалізації проєкту. Турбота про підростаюче покоління – один із пріоритетних напрямків моєї роботи і розвитку ОТГ.

Але це не все. Будуємо далі. Спортивний вірус-естафету якісних умов для фізичних вправ буде передано селам Річка, Студений, Келечин, де ми плануємо відкрити сучасні майданчики, – повідомляє Василь Готра в соціальній мережі фейсбук.

Схожі новини

Залишити коментар