В Ужгороді чистять зливоприймачі

Сьогодні в Ужгороді працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території, а також дороги за допомогою спецтехніки. Косять траву на вул. Підградській, Юрія Гагаріна, Марії Заньковецької, Іштвана Сечені, на площі Богдана Хмельницького та кладовищі Доманинці. Ліквідовують наслідки падіння дерева на кладовищі Кальварія.

Забирають стихійні сміттєзвалища на вул. Марії Заньковецької, 89, Капушанській, 175, Володимирській, 84, Михайла Салтикова-Щедріна 38 а, Івана Сільвая, Іллі Бродлаковича, біля СК “Юність” та ЗОШ №6.

Чистять зливоприймачі на вул. Капушанській, Михайла Грушевського, Академіка Корольова.

Відновлюють лінії вуличного освітлення на вул. Олександра Можайського, Декабристів, Академіка Корольова, Миколи Бобяка, ремонтують декоративну підсвітку на мості Масарика, світильники на вул. Капушанській, світлофори на перехрестях вул. Минайської та Олександра Можайського, Минайської та Михайла Грушевського.

Триває капітальний ремонт вул. Капушанської, Івана Анкудінова, зеленої зони на площі Шандора Петефі. Проводять поточний ремонт на вул. Підградській, Цегольнянській, Августина Волошина, Івана Ольбрахта, Дайбозькій, Доманинській.

Схожі новини

Залишити коментар