На Закарпатті патрульні проводять перевірку пасажирських перевезень

Закарпатські патрульні проводять спільні відпрацювання з питань правового функціонування ринку автомобільних перевезень

 

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху, в складі мобільних груп, куди входять працівники Укртрансбезпеки, ДФС, ДПС та Асоціації автоперевізників Закарпатавтотранс, проводять спільні відпрацювання, під час яких особливу увагу приділяють порушенням у сфері пасажирських перевезень.

Напередодні інспектори перевірили зо два десятки транспортних засобів, що здійснюють автомобільні перевезення. В результаті виявлених порушень було складено ряд адміністративних матеріалів. Зокрема, патрульні винесли 6 постанов за ч.2 ст.140 (Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються здійснення пасажирських перевезень за встановленими маршрутами руху транспортних засобів загального користування) КУпАП, та 2 протоколи за ч.9 ст.133—1 (Перевезення пасажирів чи вантажів водієм, який не пройшов щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів, або перевезення без проведення передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів) КУпАП.

Такі рейдові перевірки проводитимуться протягом липня-вересня поточного року. Тож, закликаємо водіїв дотримуватися вимог законодавства у сфері перевезення пасажирів та правил дорожнього руху.

Просимо пасажирів транспортних засобів поставитися з розумінням до роботи мобільних груп, котрі здійснюватимуть перевірки. Ми працюємо для вашої безпеки – інформують в патрульній поліції області.

 

Схожі новини

Залишити коментар