Державного реєстратора Тячівщини судитимуть за зловживання службовим становищем

Справу  з обвинувальним актом щодо незаконної зміни інформації  у Державному земельному кадастрі та зміни права власності на ділянку площею 1 га поліцейські скерували до  суду. Підозрювану у махінаціях на суму у понад мільйон гривень судитимуть за двома статтями Кримінального кодексу України

Слідчі управління, спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинам, під процесуальним керівництвом прокуратури у Закарпатській області завершили досудове розслідування справи щодо незаконних дій державного кадастрового реєстратора управління Держгеокадастру на Тячівщині.

У ході розслідування справи працівники відділу протидії кіберзлочинам викрили жінку-посадовця,  яка незаконно змінила інформацію, котра обробляється в єдиній державній геоінформаційній системі, тобто Державному земельному кадастрі. В подальшому, держслужбовець незаконно змінила реєстрацію права власності на земельну ділянку за іншою мешканкою області, присвоївши їй новий кадастровий номер. Внаслідок протиправних дій посадовця, земельна ділянка, площею 1 га, була передана у приватну власність для ведення особистого селянського господарства.

 

Своїми  протиправними діями державний кадастровий реєстратор спричинила тяжкі наслідки інтересам держави на суму у понад  1 мільйон гривень.

Наразі ділянку повернуто у власність держави, чим відшкодовано збитки, нанесені в результаті скоєння злочину.

Вчора,  7 липня, справу  з обвинувальним актом,  яка  розслідується за.2 ст.364 (Зловживання владою або  службовим становищем) та ч.3 ст.362 (Несанкціоновані дії з  інформацією, яка  оброблюється на ком`ютерах,  автоматизованих  системах) Кримінального кодексу України слідчі поліції Закарпаття, за погодженням з процесуальним прокурором Закарпатської області, скерували до суду. Службовцю за вказаними статтями може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до шести років.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Схожі новини

Залишити коментар