Мукачівські бібліотеки готові до відкриття

Вже завтра, 10 червня 2020 року, бібліотеки централізованої бібліотечної системи Мукачівської міської ОТГ поступово відновлюють роботу.

Проте, адміністрація Бібліотеки має право вносити корективи в режимі роботи, зважаючи на нові ухвали Кабінету Міністрів та загальну динаміку захворювань у місті, регіоні та країні.

До кінця червня доступ до фондів та приміщень відкритий лише для працівників Бібліотеки.

Щоб узяти книгу на абонемент (додому), читачів проситимуть зробити попереднє резервування за допомогою служби повідомлень Facebook на сторінці бібліотеки, електронною поштою –mukachevobibl@gmail.com чи при особистому відвідуванні.

Повернуті книги будуть відставлені на карантин від 10 до 14 днів. Тому, просимо поставитися з розумінням, якщо книга для резервування тимчасово буде недоступна.

На вході до абонементів бібліотеки відкриють рецепцію: І поверх – бібліотека для дітей та ІІ поверх – бібліотека для дорослих, юнацький абонемент (до 3-х осіб одночасно із дотриманням соціальної дистанції та врахуванням усіх засобів особистої безпеки).

Читальні зали будуть ще закриті для відвідування. Доступ до комп’ютерів Бібліотеки також іще буде закритий для користування.

Схожі новини

Залишити коментар