Стало відомо, що роблять ужгородські комунальники

Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінію вуличного освітлення на вулиці Українській та внутрішньоквартальній території за адресою: вулиця Романа Шухевича, 20.

Зелені зони косять на вулицях Володимира Гошовського, Івана Павлова, Зореслава, Івана Гарайди, Слов’янській набережній, площі Богдана Хмельницького, Дружби Народів, у сквері Героїв Майдану, на кладовищі Барвінок.

Стихійні сміттєзвалища ліквідовують на вулицях Станційній, 12, Одеській, 3, Оноківській, 12, 20, Федора Потушняка, Іллі Бродлаковича, Олександра Бородіна. Працівники обслуговуючих підприємств прибирають закріплені за ними території.

Продовжується капітальний ремонт у сквері на площі Шандора Петефі. Капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій роблять за адресами: вулиця Оноківська 14, 16, 18, вулиця Володимирська, 65.

Тротуари вимощують ФЕМ-плиткою на вулиці Капушанській. Поточний ремонт роблять на вулиці Августина Волошина та Підградській. Мережу водопроводу та каналізації відновлюють в багатоквартирному житловому будинку на вулиці Собранецькій, 124.

Схожі новини

Залишити коментар