Підлеглі в.о. начальника ГУНП Мукачева довели людину до самогубства (Відео)

Годину тому мережу облетіло шокуюче відео мешканця Мукачева, який повісився в прямому ефірі, проклинаючи місцевих правоохоронців 

На шокуючих кадрах видно, як чоловік в істериці, зі сльозами на очах та злістю зізнається, що поліцейські не дають йому нормально жити, тому він закінчує життя самогубством. Видно, що у руках в чоловіка записка, яку він пізніше кидає на підлогу, а сам натягає зашморг на шию. Нещасний каже, що  він зливає весь компромат на правоохоронців, які власне і наштовхнули його на самогубство.

Чоловік згадав на відео в.о. начальника ГУНП в м. Мукачево Улинця Володимира, який раніше працював при начальнику поліції області Стефанишину. Відомо, що Стефанишин був звільнений через те, що “кришував” перевертня в погонах Михайла Данила, який як раніше повідомлялося, здійснив замах на убивство начальника БЕЗу Андрія Іванківа, а також був ініціатором безлічі кримінальних нападів, розбоїв.

Так, після того, як начальника поліції Стефанишина було звільнено, Улинець Володимир залишився на вагомій посаді в правоохоронних органах.

Чому його не звільнили, досі не відомо, адже це та людина, яка прикривала кримінальні діяння.

На жаль, зараз ми бачио, що дану особу не так давно призначили на посаду виконуючого обов’язки начальника ГУНП Мукачева і перший прикрий результат його “роботи”  вже стався –  людина повісилася, звинувачуючи всю поліцію міста Мукачева.

Зауважимо, що Улинець Володимир виконував всі розпорядження Стефанишина стосовно закриття кримінальних справ, під час його роботи чомусь зникали певні речові докази, які стосувалися обвинувачення перевертня в погонах Михайла Данила.

Керівництво Національної поліції має звернути увагу на дану особу і якнайшвидше звільнити таких персонажів, які паплюжать роботу правоохоронних органів.

Журналісти ЗакПост і надалі стежитимуть за ходом подій, зокрема ми розповімо про злочинні діяння перевертня в погонах Михайла Данила.

Схожі новини

Залишити коментар