Рахівські рятувальники провели У Карпатах тест-драйв снігоболотохода “Богун”

Сніг у Карпатах вже зійшов, а з ним поменшало й туристів, які щорічно завдають чимало клопоту гірським рятувальникам Закарпаття.

Однак сидіти без діла фахівці ДСНС не можуть: і якщо немає реальних пошуково-рятувальних робіт, надзвичайники вдосконалюють свої вміння та перевіряють готовність техніки до різних нестандартних ситуацій. Хоча, стандартних в рятувальників і не буває…

Так, вчора, приміром, тестували можливості снігоболотохода «Богун» діяти в умовах болотистої місцевості та високогір’я. Техніка в рятувальників нова, тож тест-драйв проходила лише по снігу взимку. І зараз, коли він розтанув, рятувальники вирішили перевірити, як цей могутній красень-всюдихід буде долати бездоріжжя й водні перешкоди високогір’я.

За допомогою централізованої системи контролю тиску, колеса цього унікального транспортного засобу обирають варіант найкращого прилаштування до конкретних умов місцевості, а особливий протектор шин дозволяє збільшити зціплення з поверхнею, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Схожі новини

Залишити коментар