Обласний центр продовжують засаджувати квітами

Сьогодні в Ужгороді висаджують квіти на площі Народній і вул. Собранецькій, поливають рослини по місту

Відновлюють лінію вуличного освітлення в мікрорайоні Радванка, на вул. Василя Стефаника, Миколи Чернишевського, Миколи Некрасова.. Косять траву на вул.

Олександра Фединця, Підградській, Тараса Шевченка, Загорській, Олександра Можайського, Юлії Жемайте, Федора Достоєвського, Володимира Погорелова, Капушанській, Юрія Гойди, Собранецькій, на схилах Ботанічної набережної та набережної Незалежності, на площах Народній, Корятовича, біля Замкових сходів, у сквері біля ОДА та сквері Героїв Майдану. Стрижуть живопліт на вул. Собранецькій і Митній. Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території.

Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Сріблястій, Василя Докучаєва, Івана Сільвая, Олександра Можайського, 32-34, Кошицькій, у провулку Університетському.

Триває капітальний ремонт площі Шандора Петефі, вул. Капушанської, Івана Анкудінова, під`їзних шляхів до будівлі на вул. Климента Тімірязєва, 15, майданчика для розвороту автобусів на вул. Миколи Бобяка, підготовчі роботи до капремонту внутрішньоквартальної території на вул.

Оноківській, 14-16-18, покрівель житлових будинків на вул. Михайла Грушевського, 37 (ЖБК “Зірка”), Насипній, 10 (ОСББ “Насипна,10”). Проводять поточний ремонт вул. Університетської.

Схожі новини

Залишити коментар