На Закарпатті правоохоронці перевіряють дотримання громадянами карантину

Спеціальні наряди поліції, спільно з представниками громадських формувань, муніципальними організаціями проводять профілактичну,  роз’яснювальну роботу, щодо необхідності дотримання обмежень під час карантину у місцях можливого скупчення громадян: на ринках, парках, скверах, спортивних майданчиках. Подібні відпрацювання поліція проводить на території  усієї області      

   Для забезпечення правопорядку та реагування на можливі порушення карантинних обмежень під час травневих свят працівники поліції Закарпаття у складі спеціальних нарядів із представниками муніципальної варти, громадських формувань проводять відпрацювання на території  усієї області. 

Працівники поліції, у першу чергу, перевіряють дотримання обмежень під час роботи ринків та інших закладів торгівлі, скупчень громадян у парках,  скверах,  місцях для проведення пікніків, спортивних майданчиках.

Поліцейські попереджають про необхідність дотримання карантину. У разі виявлення грубих порушень санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням, до порушників будуть  вжиті заходи реагування згідно із чиним законодавством.

Громадянам варто пам’ятати про ризик інфікування коронавірусною хворобою у місцях масового скупчення людей. Найкраще і найбезпечніше ці вихідні провести у тісному колі з рідними вдома.

Відділ комунікації
 поліції Закарпатської області

 

Схожі новини

Залишити коментар