Поліцейські Закарпаття відвідали “важких” підлітків, які мають проблеми із законом

Поліцейські Закарпаття дбають про належне виховання дітей, які раніше мали «проблеми» із Законом

Цими  днями поліцейські – ювенали відвідали родини, у яких виховуються неповнолітні, котрі раніше притягувались до відповідальності за порушення вимог законодавста. «Першочерговим завданням поліцейського – є налагодження тісного контакту, довірливих, та навіть дружніх стосунків із дітьми, – розповідає начальник сектору ювенальної превенції поліції Закарпаття Андрій Курта. Ми намагаємось зрозуміти, що стало причиною такої поведінки дитини  і як допомогти кожному з них у конкретній ситуації,  аби подібного не повторилось у майбутньому».

Всього на Закарпатті на так званих обліках  перебуває  224 дитини, які раніше притягалися до адміністративної чи кримінальної відповідальності. З усіма дітьми, які проживають  на території області, працівники ювенальної превенції провели бесіди, поцікавились успіхами у навчанні під час дистанційної  роботи та чим займаються неповнолітні під час дозвілля.

Також правоохоронці поспілкувалися і з батьками підлітків, роз’яснили їм їхні права та обов’язки, попередили про відповідальність за виховання, утримання та розвиток дітей.

Відділ комунікації  поліції Закарпатської області

 

Схожі новини

Залишити коментар