В обласному центрі проводять дезінфекцію міста

Сьогодні в Ужгороді міняють лампи вуличного освітлення на вулицях Радванській, Козацькій, Ужанській, Дружній, Осетинській, Ак. Корольова.

Вночі дві машини проводили механізоване прибирання та дезінфекцію вулиць, дезінфікують також внутрішньоквартальні території, під’їзди багатоповерхівок.

Ліквідовують стихійні смітники в центрі міста, на вулицях Польовій, В’ячеслава Чорновола, Бориса Тлехаса, на внутрішньоквартальній території на вулиці Михайла Грушевського.

Косять траву біля облмуздрамтеатру, у провулку Алішера Нової, на вулицях Льва Толстого, Електрозаводській, Михайла Грушевського, на Слов’янській та Київській набережних, на площі Євгена Томенчука, транспортному колі вулиці Минайської. Поливають висаджені в місті квіти.

Також в Ужгороді продовжується капітальний ремонт вулиць Капушанської, Івана Анкудінова. Проводять підготовку до капітального ремонту під’їзних  шляхів  до будівлі за адресою вулиця Климента Тімірязєва, 15. Капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій продовжується за адресами вулиця Володимирська, 65 та проспект Свободи, 2.

Схожі новини

Залишити коментар