В обласному центрі комунальники ліквідовують стихійні сміттєзвалища

Сьогодні в Ужгороді ремонтують вуличне освітлення – на Собранецькій замінюють лінію, на Електрозаводській ліквідують пошкодження, спричинені  негодою, на площі Богдана Хмельницького проводять ремонт щитової, у провулку Алішера Навої усувають пошкоджений кабель, на вулиці Кримській та майданчику для розвороту на вулиці Миколи Бобяка встановлюють опори вуличного освітлення.

 

Стихійні сміттєзвалища ліквідовують на вулицях Марії Заньковецької, 36, 89, Василя Докучаєва, Сріблястій, Федора Потушняка, Оноківській, 12-14, у провулку Університетському.

Двірники прибирають закріплені за ними території. На Пагорбі Слави, кладовищах Кальварія, Барвінок прибирають та вивозять сміття.

Працівники ТОВ “УжАгромікс” встановлюють дерев’яні огорожі навколо висаджених напередодні дерев на площі Шандора Петефі.

Продовжується капітальний ремонт на вулицях Капушанській, Анкудінова, розворотного майданчика на вулиці Миколи Бобяка. Капітальний ремонт внутрішньоквартальних територій роблять за адресами: вул. Івана Франка, 56,а, вул. Керченська,7, 7а, вул. Бориса Тлехаса 93-95, вул. Володимирська, 65., Василя Комендаря, 50.

Схожі новини

Залишити коментар