В Ужгороді вже понад 20 лікарів перебувають на самоізоляції

В Ужгороді 17 медиків міської лікарні та 4 працівники міської поліклініки відправлені на самоізоляцію після того, як у чотирьох хворих, які лікувалися у пульмонологічному відділенні міської лікарні, діагностували CОVID-19. Про це 6 квітня на брифінгу повідомив мер Ужгорода Богдан Андріїв, передає кореспондент Радіо Свобода.

«У пульмонологічному відділенні центральної міської клінічної лікарні із діагнозом «пневмонія» проходили лікування четверо осіб, у яких були відібрані взірці на дослідження на CОVID-19. Результати дослідження виявилися позитивними. Хворих переведено в обласну інфекційну лікарню», – повідомив Богдан Андріїв.

Серед них в обласній інфекційній лікарні – ужгородський диякон 1992 року народження та його батьки. Дружина диякона з піврічною дитиною перебувають на лікуванні вдома. Як повідомив мер, в усіх ПЛР-тести підтвердили діагноз CОVID-19.

«У важкому стані зараз батько диякона, чоловік 1956 року народження. Встановлено шістьох контактних осіб, але у них не виявлено COVID-19. Зі слів диякона, у церкві він був востаннє 8 березня, а його мати приїхала з Києва, де була на лікуванні», – поінформував Богдан Андріїв.

Загалом в обласній інфекційні лікарні з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває 11 закарпатців.

За даними Закарпатської обласної держадміністрації, перша жінка, якій в області діагностували COVID-19 вилікувалась. Одна хвора, з підтвердженим діагнозом, яка перебувала у тяжкому стані на штучній вентиляції легень (ШВЛ), померла.

Загалом по Закарпатській області станом на 5 квітня 35 хворим встановлено діагноз COVID-19.

Джерело

Схожі новини

Залишити коментар