13-річний мешканець Рахівщини чотири рази обдурив поліцейських

13-річний школяр, мешканець села Кобилецька Поляна чотири рази викликав поліцію на замінування, пожежу та бійку у місцевій школі.

Юного «жартівника» розшукали поліцейські Рахівщини. З неповнолітнім та його матір’ю провели профілактичну бесіду.

Вчора, 2 квітня, на лінію «102» надійшло чотири анонімніповідомлення про, нібито, пожежу, замінування та бійку у школі села Кобилецька Поляна Рахівського району. Усі дзвінки було здійснено з одного номера телефону,а голос заявника був дитячим.

На повідомлення оперативно відреагували працівники групиреагування патрульної поліції Рахівського районного відділення. Неповнолітньогожартівника розшукали вдома.

Як з’ясували працівники поліції, 13-річний хлопець,разом зі своїм молодшим братом бавились і вирішили розважитись у такий спосіб.Із школярем співробітники поліції провелипрофілактично-виховну бесіду і пояснили, що за такі жарти дорослих притягуютьдо відповідальності, а так як він є неповнолітнім, то за такий вчинок будутьпокарані батьки.

Водночас правоохоронці звертаються з проханням до жителів Закарпаття роз’яснити своїм неповнолітнім дітям, що подібні жарти прозамінування об’єктів і вибухівку в публічних місцях, бійки чи пожежі є не лишенедоречними за теперішніх умов, а й тягнуть за собою покарання, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Схожі новини

Залишити коментар