В Рахові депутати обговорювали, як протидіють поширенню коронавірусу в районі

26 березня, у залі засідань Рахівської районної ради відбулася позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Провів засідання голова ради Василь Дан , який зокрема наголосив, що через ситуацію, яка склалася із загрозою поширення на території району короновірусної інфекції COVID-19 та з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів за ініціативи Рахівської райдержадміністрації виникла необхідність скликання цього засідання.

На сесії були присутні голова Рахівської райдержадміністрації Віктор Медвідь, керівники структурних підрозділів РДА, керівники медичних установ, керівники правоохоронних органів, представники преси.

Пленарне засідання проходило з дотриманням всіх вимог санітарних норм, депутати в залі перебували в захисних медичних масках та в одноразових медичних рукавичках.

Прийнявши порядок денний та регламент сесії, депутати перейшли до обговорення й ухвалення рішень, серед яких були рішення «Про запобігання поширенню на території Рахівського району коронавірусу COVID-19», внесення змін до «Програми створення та накопичення районного резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2020 рік» та зміни до рішення «Про районний бюджет на 2020 рік», з урахуванням прийнятих змін до програм та ситуації, яка склалася із загрозою поширення на території району коронавірусної інфекції COVID-19.

Окрім того Програмою передбачені регулярні спеціальні перевезення працівників медичних та державних установ району, придбання медичних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів, виробів медичного призначення та обладнання.

Присутній на засіданні голова РДА Віктор Медвідь проінформував присутніх про діяльність оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території району випадків COVID-19 та заходи які вживаються для стримування розповсюдження коронавірусу на території Рахівського району.

Після розгляду всіх питань внесених в порядок денний перед присутніми про епідеміологічний стан та всі вжиті заходи на території Рахівського району прозвітували директор КНП Центр «Первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Княгницька та директор КНП «Рахівська районна лікарня» Володимир Симулик.

На завершення голова ради Василь Дан наголосив присутнім про зміни в строках подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

Схожі новини

Залишити коментар