В Ужгороді правоохоронці перевіряють як заклади дотримуються карантину

Мобільні групи, до складу яких входять працівники Ужгородського міськвідділу поліції, управління муніципальної варти Ужгородської міської ради, патрульні поліцейські, продовжують перевіряти, як суб’єкти господарювання дотримуються карантинних заходів, які діють у місті із 17 березня.

Напередодні працювали 7 мобільних груп, які навідалися у понад 200 об’єктів – у магазини, ресторани, кав’ярні, фітнес-клуби тощо. Керівникам та працівникам доводили до відома, у тому числі, рішення сесії Ужгородської міської ради, яким до 3 квітня 2020 р. заборонено: роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Наголошувалося на неухильному дотриманні санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил та норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також відповідних рішень органів місцевого самоврядування. Крім того, повідомляли, що парламент прийняв закон про протидію коронавірусу, яким передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність за порушення карантинних заходів.

 

Мобільні групи продовжуватимуть перевірки.

 

 

Схожі новини

Залишити коментар