На Закарпатті немає жодного хворого на коронавірус

Олексій Гетманенко – в.о. голови Закарпатської ОДА

Інформую вас про те, що станом на сьогодні на Закарпатті не зафіксовано жодного клінічного затвердженого випадку коронавірусу.

Та він уже є у сусідніх країнах. З метою непоширення цього вірусу, Закарпатською ОДА було прийнято ряд рішень, вони стосувалися карантинних заходів. Сьогодні о 13.00 год. буде засідання регіональної комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На цій комісії буде прийнято ще ряд рішень. По результатам цього засідання ми вас проінформуємо додатково. Звертаюсь до підприємств і установ із проханням рекомендувати і переформатувати свій робочий графік. Дуже важливо запровадити дистанційну форму роботи особливо для людей похилого віку, вони є першими під ризиком. Відправте у відпустки, якщо це буде можливо.

Щодо медичної сфери, то в області є 22 лікарні де є інфекційні відділення. На сьогоднішній день прийнято рішення виділити кошти з резервного фонду для того, щоб забезпечити всім необхідним і інфекційну лікарню і заклади, які будуть цього потребувати. В області є 174 апарати для проведення штучної вентиляції легенів.

Звертаюсь до громадян з проханням, допомагати старшим людям. Купіть продукти, щоб вони не ходили вулицями, по магазинах і не підхопили там вірус. Ця група населення на сьогоднішній день найбільше піддана ризику.

Джерело

Схожі новини

Залишити коментар