В Ужгороді розповіли, які місця від завтра не можна відвідувати (список)

В Ужгородській міській раді сьогодні під головуванням міського голови Богдана Андріїва відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному було питання про тимчасове зупинення з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, роботи об’єктів загального користування, розташованих в Ужгороді.

 

Богдан Андріїв на початку засідання зазначив, що враховуючи звернення міністра охорони здоров’я України Іллі Ємця до керівників органів місцевого самоврядування щодо обмеження роботи розважальних центрів, закладів громадського харчування, тенденції щодо поширення коронавірусу, вирішили вжити додаткових заходів.  Тому від завтрашнього дня, 17 березня 2020 року, в Ужгороді тимчасово призупиняється робота таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування:

 

– кінотеатрів,

– театрів,

– музеїв,

– галерей,

– бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

– дитячих розважальних центрів та клубів,

– майданчиків, у тому числі спортивних;

– фітнес-клубів,

– тренажерних залів,

– басейнів,

– парків,

– атракціонів;

– усіх непродовольчих магазинів;

– торговельно-розважальних центрів,

– об’єктів дрібнороздрібної торгівлі,

– ринків (крім продуктових);

– ресторанів,

– закладів громадського харчування,

– хостелів;

– у готелях – барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

Робота закладів призупинена наразі до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів. Керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності попередять про персональну відповідальність за невиконання розпорядження згідно з чинним законодавством України.

Виняток – продуктові магазини, аптеки, АЗС, керівництво таких закладів має забезпечити попередження скупчення відвідувачів.

Лікар-інфекціоніст Світлана Оберемко зазначила, що за актуальною інформацією Міністерства охорони здоров’я, інфекція набуває інтенсивного поширення. Станом на сьогоднішній ранок світова статистика виглядає так: 169 тис. 387 випадків, з них – 6 тис. 513 – летальних. Одужало понад 77 тис хворих. У європейському  регіоні майже 25 тис. хворих. Тому заходи, які вживає Ужгородська міська рада, є доцільними та своєчасними. Лабораторний центр готовий проводити екологічні розстеження кожного випадку, запевнила пані Світлана.

Виконання розпорядження міського голови моніторитимуть мобільні групи, якщо зафіксують порушення – накладатимуть штрафи відповідно до чинного законодавства, повідомив начальник Ужгородського міськвідділу поліції Віктор Ребрей.

Начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради Василь Решетар наголосив, що наразі, поки немає ліків від коронавірусу, саме обмеження скупчення людей має не допустити його швидке поширення. Роботу лікувальних закладів в Ужгороді буде також переформатовано, щоб не допускати черг тощо.

 

Схожі новини

Залишити коментар