В лікувально-профілактичних закладах Ужгорода провели навчання для медиків

Семінари-навчання для медичних працівників з питань недопущення поширення випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом COVID-19,  відбулися у всіх лікувально-профілактичних закладах Ужгорода.

 

Як інформує управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради, в Ужгородському міському пологовому будинку після проведеного семінару видали наказ та затвердили план дій. Згідно із ним, у пологовому будинку облаштують додаткове приймальне відділення (обсервативне) для приймання жінок з підозрою на захворювання, спричинене коронавірусом. Також облаштують ізольовані індивідуальні пологові зали для надання пологової допомоги жінкам з підозрою на коронавірус на базі колишнього обсерваційного пологового відділення. Облаштують й ізольовані палати: у гінекологічному відділенні; для надання реанімаційної медичної допомоги жінкам; для надання медичної допомоги малюкам, народженими жінками з підозрою на коронавірус у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Приміщення для ізоляції, у разі необхідності, передбачене й у жіночих консультаціях №№1 та 2.

 

Крім того, обмежать режим відвідування породіль у післяпологовому відділенні за винятком осіб, допущених до партнерських пологів та виключно після проведеної термометрії, діятиме й тимчасова заборона на відвідування вагітних у відділенні патології вагітних, обмеження відвідування новонароджених  тощо.

Інформує Ужгородська міська рада

Схожі новини

Залишити коментар