26 тисяч мешканців Тячівщини підписалися за збереження району

Збір підписів було ініційовано і проведено депутатською групою під попереднім зверненням депутатів Тячівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо збереження Тячівського району як окремої адміністративно-територіальної одиниці, яке було прийнято на першому пленарному засіданні 21 сесії VII скликання 23.10.19 р.

Також дане звернення підтримали голови місцевих рад району в тому числі й Тячівська міська рада, депутати базового рівня тощо.

Окрім того відбулася зустріч делегації Тячівського району з тодішнім головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком, де було запевняння в тому, що Тячівський район збережеться. Саме тому пропозиції від Центру політико-правових реформ про об’єднання Тячівського та Рахівського районів в одну адміністративно-територіальну одиницю з центром у Рахові викликали таку негативну реакцію.

Всі зібрані підписи мешканців за збереження Тячіського району будуть додані до прийнятого звернення депутатів та направлені у відповідні інстанції для розгляду й реагування, інформує Пресслужба Тячівської райдержадміністрації

Схожі новини

Залишити коментар