Чорновози на Закарпатті: Ужгородський обранець замішаний у схемах переправи нелегалів закордон

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, правоохоронці затримали організатора та двох членів групи, а також звільнили чотирьох заручників, у тому числі двох малолітніх дітей, яких ті незаконно утримували. Лідером угруповання виявився депутат селищної ради.

До слова, Закарпаття як край з чотирма кордонами, є доволі специфічним регіоном. Спокуса легкого заробітку незаконним шляхом залишається в тренді. Це підтверджують і дії ужгородських обранців.

Депутат від партії «Патріот» Ужгородської міськради Михайло Чурило неодноразово фігурував у злочинних схемах, пов’язаних з розповсюдженням через Інтернет-канали наркотиків та злочинах, пов’язаних з нелегальним перевезенням через кордон осіб без документів.

Що стосується реклами наркотиків, то виконавця – спортсмена спорт-клубу Тайфун» було затримано, а в подальшому його на поруки мав намір узяти Юрій Оксьон.

А от сам Чурило, через тісні зв’язки з криміналітетом, відповідальності уникав. Відслідковується і тісна співпраця з бандитом та рекетиром Михайлом Данило, який свій кримінальний шлях почав ще будучи співробітником міліції.

Відтак, слідству варто у контексті здійснення протидії злочинності у краї, звернути увагу і на цих персон. Бо якщо одного вже затримано за підозрою у замаху на вбивство керівника УЗЕ, то інший — Чурило, — продовжує вільно і безкарно пересуватися краєм.

Схожі новини

Залишити коментар