Через підпал дітьми сухої трави на території школи у м. Мукачево, батьків притягнуть до відповідальності

На телефон чергової частини управління муніципальної інспекції  7 вересня, о 16 год. 13 хв., надійшло повідомлення з чергової частини ДСНС про те, що по вул. Росвигівська, на території ЗОШ 13 сталося згорання сухої трави.

Пожежу було успішно локалізовано в максимально короткі строки.
Шкоди матеріальним благам школи не завдано. Постраждалих від пожежі не виявлено.
В ході опитування очевидців події, інспекторами було встановлено, що підпал здійснив учень 3 класу цієї ж школи. Під час бесіди з підпалювачем та його матір’ю інспекторами було встановлено, що на підпал хулігана підбурив учень 5 класу. Підбурювач та виконавець підпалу визнали свою вину. З ними та їх батьками інспекторами групи швидкого реагування було проведено профілактичну бесіду щодо вчиненого ними, а з їх батьками на тему виховання дітей та нагляду за ними. Було прийнято рішення викликати наряд патрульної поліції. Інспекторами патрульної поліції було встановлено, що батьків обох малолітніх хуліганів вже притягували до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей за різні інциденти.

Працівниками патрульної поліції було прийнято рішення про притягнення до адміністративної відповідальності батьків обох малолітніх хуліганів, що було зафіксовано відповідними адмінматеріалами: протокол про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов‘язків щодо виховання дітей» (ч.2 – ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення).

Керівництво школи буде повідомлено про вчинення адміністративного правопорушення учнями школи.

Джерело: Мукачівська міська рада

Схожі новини

Залишити коментар